Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.09.2023, 19:17

Персональний сайт вчителя початкових класів Лисичанської ЗОШ №30 Літвінової Вікторії Василівни

Меню сайту
Категорії розділу
Інше [138]
Статистика
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Інше

Аналіз роботи МО вчителів початкових класів

Аналіз роботи методичного об‘єднання вчителів початкових класів за 2010 – 2011 н.р.

 

     У минулому навчальному році МО вчителів початкових класів працювало над рішенням педагогічної проблеми школи і проблемою вчителів початкових класів.

     «Реалізація особистісно зорієнтованого навчання засобами новітніх технологій. Проблемне навчання. Робота з обдарованими дітьми».

     На першому засіданні проаналізували роботу МО, ознайомилися з рейтингом успішності учнів початкових класів за 2009 – 2010 н. р., обговорили і затвердили план на поточний навчальний рік.

     У 2010 – 2011 н. р. успішно атестувалися вчителі Барбанягра В. А., Степанова Т. В., Каменкова Н. А. і ще раз підтвердили вищу кваліфікаційну категорію. На міському МО вчителів початкових класів представили свої портфоліо, які було високо оцінено керівниками міських МО. А також в рамках школи атестацію пед. працівників пройшли: Гончарова Л. Ю. – присвоєно ІІ кв. категорію; Гонсюр І. А. – ІІ кв. категорія; Лагун Г. О. – спеціаліст. Вчителі, які атестувалися, брали активну участь у методичній роботі школи та методоб‘єднаннях, виступали з доповідями на шкільних педагогічних радах за проблемними темами. Геєнко Н. С. брала участь в конкурсі «Вчитель року» і посіла ІІІ призове місце.

     Створено предметні гуртки з математики, укр. мови, природознавства, на яких вчителі готували дітей до конкурсів «Кенгуру», «Знавці укр. мови», «Русский медвежонок», «Патріот», «Колосок». Всі діти мали можливість показати свої знання в цих конкурсах і мають призові місця «Знавці укр. мови» Величко Д. 3 – А посіла 11 місце, Кузнєцова Ю. – 5 місце; в математичному конкурсі ім. Євграфова Білойваненко М. 3 – А – 4 місце, 4 – А – 7 місце.

     Вчителі початкових класів приймають активну участь в організації і проведенні виїздних екскурсій. Так в минулому навчальному році учні 1 – 4 класів побували на екскурсії містом, присвяченій 300-річчю м. Лисичанська, в музеях і театрі м. Луганська, м. Ровеньки, провели походи до лісу і річки Сіверський Дінець з метою вивчення історії рідного краю, флори і фауни нашої степової зони України.

    Діти пройшли оздоровлення в приміському літньому таборі. Вчителями початкових класів було організовано виховання і дозвілля дітей: конкурси, вікторини, муз. Вистави, театралізовані постанови, в яких було задіяно всіх вихованців табору.Завантажити
Категорія: Інше | Додав: Belka (26.11.2013)
Переглядів: 1047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz